Září 2011

UFO

22. září 2011 v 10:41 | jac-kie |  Zajímavé články
UFO... široko diskutované téma.

V roce 1972 byla stanovena stupnice pro mimozemské kontakty. Nejvyšší, čtvrtý druh kontaktu, který zanamená únos, nebyl nikdy prokázán a dostatečně zdokumentován.

Mimozemský kontakt nebo dokonce únosy? Téma plné senzací, vyvrácených tvrzení a spekulací stejně jako prokázaných nevysvětlitelných jevů, závažných svědectví a seriozních debat.

Opravdu Ufo existuje..??

Můj názor: "Pokud by ve vesmíru nebyl jiný život než na Zemi, ztrácel by vesmír jako takový, své opodstatnění a smysl...."


Ufo na Haiti 2007


JAG - finálový díl

15. září 2011 v 14:29 | jac-kie |  JAG

PŘÍZNIVÉ VĚTRY A STOUPENCI MOŘÍ
Toto je finálový díl seriálu JAG a rozhodně nemá chybu, na tenhle díl bych se mohla dívat pořád dokola :D však posuďte sami, najdete ho ZDE.Poručík Vukovic je odeslán do náborového střediska, aby zde vyřešil případ brance, který několikrát v noci opustil bez dovolení kasárna a toulal se po okolních bažinách. Vukovic zjistí, že voják je ještě chlapcem, že zfalšoval doklady, aby se dostal do námořní pěchoty. Chtěl být stůj co stůj vojákem a následovat tak svého padlého otce.

Mac byla jmenována velicím důstojníkem v nově vzniklém středisku v JAGu v San Diegu a Harmon přejímá vedení ve středisku v Londýně. Oba se loučí se stávajícím místem...

Zdroj

Vražedná čísla

2. září 2011 v 18:33 | jac-kie |  Vražedná čísla


..Matematiku používáme každý den. Tento seriál, inspirovaný současnými případy, ..popisuje spolupráci policie a matematiků při řešení těch nejsložitějších případů. ..Hlavní postavou je agent FBI, který přizve ..svého mladšího bratra, geniálního ..matematika, aby mu pomohl řešit případy, které vyžadují speciální přístup.Hlavní postavy:

David Krumholtz...Charlie Eppes
Rob Morrow...Don Eppes
Judd Hirsch...Alan Eppes
Alimi Ballard...David Sinclair
Navi Rawat...Amita Ramanujanová
Peter MacNicol...Dr. Larry Fleinhardt
Diane Farr...Megan Reevesová
Dylan Bruno...Colby Granger


Základní informace:

Český název:Vražedná čísla
Původní název:Numb3rs
Země natáčení:USA
Roky natáčení:2005-2010
Průměrná délka jednoho dílu:43 minut
Žánr:Krimi/Drama/Mysteriózní/Thriller

Zdroj
Pomáhat můžeš i TY !!!

Otevři oči!Zachraňte tuleně