Překlad automatického mailu u seriálů (Buffy, Charmed...)

29. září 2008 v 11:21 | sammya.blog.cz |  Autogramy

Překlad automatického mailu u seriálů (Buffy, Charmed...)
Jestli posíláte mail o autogram na mail Buffy nebo Charmed, přijde vám zpět automatický mail. Tady je jeho překlad. Není to úplně doslova přeložený, ale zásadní smysl v tom je:-):


Díky, že jsi napsala a za tvoji podporu Buffy, přemožitelky upírů / Čarodějek. Jelikož Buffy / Čarodějky už se nenatáčí, naše smlouva zasílat fotky zdarma na území Spojených států (plus Kanady u Charmed) vypršela. Litujeme jakýkoliv nepříjemností. Jestliže bydlíte mimo Spojené státy ( a Kanadu u Charmed), jste stále oprávněná obdržet fotku. Prosím zkontrolujte zprávu, kterou jste nám poslala (tu předtím:-) a ujistěte se, že obsahuje vaši plnou adresu. Jestli ne, napište prosím znova a adresu tam připište. Vaše žádost bude pracovaná za 4-6 týdnů (tohle berte s rezervou, někdy je to dýl). Fotky vám budou zaslány poštou, ne emailem. Vzhledem k vysokému množství doručené pošty vám nemůžeme odpovědet osobně nebo se jinak vyjadřovat. Jednu autogramovou žádost na jeden email, prosím. Každá zpráva s více než jednou žádostí bude automaticky vymazaná. Vyhrazujeme si právo limitovat počet fotek, které zašleme jednou žadateli. To proto, aby se zabránilo jeho prodávaní nebo daní do aukce.


Originál:


Thank you for writing and for your support of Buffy The Vampire Slayer. Because Buffy is now out of production, our contract to answer requests for free photos within the United States has expired. We regret any inconvenience. If you reside outside of the U.S. you are still eligible to receive a photo. Please check the message you sent to be sure your street address was included. If it was not, please write again and include your address. Allow 4-6 weeks for request to be processed. Pictures will be sent by postal mail, not e-mail. Due to high volumes of mail being handled, we cannot reply personally to your questions or comments. One autograph request per e-mail, please. Any message with more than one recipient in the "to:" line, or that has undisclosed recipients, or that uses "cc:" (carbon-copy) or "bcc:" (blind carbon-copy) may be filtered and automatically rejected. We reserve the right to limit the number of photos which will be sent to any individual requestor. These complimentary photos are not approved for auction or resale.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Pomáhat můžeš i TY !!!

Otevři oči!Zachraňte tuleně